• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція для чищення

Оголошено тендер

606 000.00 UAH
Номер: f8bb6a7bb6704ab7bcf47d13a12afe7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-008750-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 606 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція для чищення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування: 20.04.2026 13:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума606 000.00 UAH