-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-007599-a
Торги не відбулися
5 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9198c9a5e2f4b36bf51f5a841fe1761
Внутрішній номер закупівлі:
28964764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-007599-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994959
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЯЛТИНСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Майстров Олександр Сергійович 380671722871 etenderonko2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:25 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 14:25 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
з 28.04.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000.00 Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини