-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено тендер
5 000.00
UAH
Номер:
c27034a56ad8453781cfc7742413cd3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-20-009609-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994959
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЯЛТИНСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994959
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЯЛТИНСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вапно хлорне,
ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
20.04.2026 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 000.00 UAH