-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги із збирання та перевезення побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-005558-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
665ab82e382d43808a16f12f155ed8ce
Внутрішній номер закупівлі:
28962733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-005558-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РЕГІОНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ САМАРІВСЬКОГО РАЙОНУ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
26137707
-
Адреса:
51208, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Гетьманська, 238
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Засядьвовк +380974812478 ncrlplan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 12:46 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 12:46 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
28.04.2026 15:46 - 28.04.2026 16:09
Період кваліфікації:
28.04.2026 16:09 - 04.05.2026 11:22
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги із збирання та перевезення побутових відходів