• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із збирання та перевезення побутових відходів

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 90c0ed955d1b4a23a7c98a79c4320f21
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-006645-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РЕГІОНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ САМАРІВСЬКОГО РАЙОНУ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РЕГІОНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ САМАРІВСЬКОГО РАЙОНУ "
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із збирання та перевезення побутових відходів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.04.2026 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описдодаткові кошти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамарівський
Сума200 000.00 UAH