-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи(Запасні частини для службових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-005541-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Завершена
1 655 641.62
UAH без ПДВ
Номер:
383fa54f1ba24cd3ad6107d049db07a6
Внутрішній номер закупівлі:
28962714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-005541-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Гриценко +380951531587 dimassgdo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 655 641.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 12:45 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 12:45 - 28.04.2026 10:00
Аукціон:
29.04.2026 13:52 - 29.04.2026 14:15
Період кваліфікації:
29.04.2026 14:15 - 01.05.2026 10:08
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 655 641.62 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи(Запасні частини для службових автомобілів)