• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи(Запасні частини для службових автомобілів)

Оголошено тендер

1 655 641.62 UAH
Номер: 98d05ee93d664b8f9364cf2818c637c2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-006028-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Очікувана вартість: 1 655 641.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи(Запасні частини для службових автомобілів)
Примітки: Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький. Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.04.2026 11:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 655 641.62 UAH