-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-012490-a
Торги не відбулися
5 900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b25521da2b784204a13d63c49b983af7
Внутрішній номер закупівлі:
28955821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-012490-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 lyuba_shevchenko.98@ukr.net http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 20:09 - 24.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 20:09 - 27.04.2026 00:00
Аукціон:
з 27.04.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 900 000.00 Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту