-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту
Оголошено тендер
5 900 000.00
UAH
Номер:
eb7c1ab31bc04330be58651c7f49e301
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-17-013532-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту
Примітки:
Протокол № 10-РП-2026-ВТ від 14.04.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2026 16:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписІнші власні надходження
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума5 900 000.00 UAH