-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Канцелярське та письмове приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-011816-a
Завершена
149 506.00
UAH з ПДВ
Номер:
99e8539538f346d4b527883aba2a893f
Внутрішній номер закупівлі:
28955157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-011816-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Варламова +380442981627 a.varlamova@nrfu.org.ua https://nrfu.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 506.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 16:58 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 16:58 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
28.04.2026 13:56 - 28.04.2026 14:19
Період кваліфікації:
28.04.2026 14:19 - 29.04.2026 16:53
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 506.00 Канцелярське та письмове приладдя