• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярське та письмове приладдя

Оголошено тендер

149 506.00 UAH
Номер: 6085fb2430f24022b84e43e766cd5a78
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-17-012965-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 149 506.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярське та письмове приладдя
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.04.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201300 - Забезпечення діяльності Національного фонду досліджень, грантова підтримка наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок
Сума149 506.00 UAH