• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Туфлі та босоніжки.Код ДК 021:2015 - 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного

Завершена

281 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 286edef8799d4b3198505dfe3a4effb6
Внутрішній номер закупівлі: 28953583
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-010227-a   
Замовник: СТРИЖАВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК -ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Довгалюк Анна Миколаївна 380972541141 ann3dovhaliuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 281 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 15:34 - 22.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2026 15:34 - 25.04.2026 00:00
Аукціон: 27.04.2026 13:33 - 27.04.2026 14:02
Період кваліфікації: 27.04.2026 14:02 - 01.05.2026 14:19
Період завантаження договору: 07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴281 000.00 Туфлі та босоніжки.