• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Туфлі та босоніжки.Код ДК 021:2015 - 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного

Оголошено тендер

281 000.00 UAH
Номер: af150771cb284cdd90e344e9f003df16
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-17-011923-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СТРИЖАВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК -ІНТЕРНАТ
Замовник: СТРИЖАВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК -ІНТЕРНАТ
Очікувана вартість: 281 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Туфлі та босоніжки.Код ДК 021:2015 - 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Примітки: Замовники проводять закупівлі відповідно до Закону з урахувнням Особливостей. Вид закупівлі – процедура закупівлі - відкрити торги з особливостями згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників , передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» , на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178 (далі-Особливості).Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.04.2026 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Туфлі жіночі
Код ДК 021:2015: 18813000-1 Взуття зі шкіряним верхом
Кількість 51 пара
Період постачання до 31.12.2026
Туфлі чоловічі
Код ДК 021:2015: 18813000-1 Взуття зі шкіряним верхом
Кількість 92 пара
Період постачання до 31.12.2026
Босоніжки жіночі
Код ДК 021:2015: 18813100-2 Сандалі
Кількість 51 пара
Період постачання до 31.12.2026
Босоніжки чоловічі
Код ДК 021:2015: 18813100-2 Сандалі
Кількість 92 пара
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3101 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання дітей з вадами фізичного та розумового розвитку
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрижавка
Сума281 000.00 UAH