• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

С_26П-218_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Західно-Білозірського ГКР. Нове будівництво газозбірного пункту та газопроводупідключення на вхід УКПГ Моспанівського ГКР (за межами населених пунктів Слобожанської ТГ Чугуївського району Харківської області). Роботи з фарбування поверхонь)

Торги не відбулися

2 256 141.06 UAH з ПДВ
Номер: 49b2917775654711af9fee69513f617b
Внутрішній номер закупівлі: 28953576
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-010226-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Єлизавета ГЛАДКОВА +380574470415 yelyzaveta.hladkova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 256 141.06 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 15:27 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2026 15:27 - 04.05.2026 15:00
Аукціон: з 05.05.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 256 141.06 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Західно-Білозірського ГКР. Нове будівництво газозбірного пункту та газопроводупідключення на вхід УКПГ Моспанівського ГКР (за межами населених пунктів Слобожанської ТГ Чугуївського району Харківської області). Роботи з фарбування поверхонь)