• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Облаштування Західно-Білозірського ГКР. Нове будівництво газозбірного пункту та газопроводупідключення на вхід УКПГ Моспанівського ГКР (за межами населених пунктів Слобожанської ТГ Чугуївського району Харківської області). Роботи з фарбування поверхонь

Оголошено тендер

2 256 141.06 UAH
Номер: 4a41bda55ff641ddb42f2aea6aca4e0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-17-011346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 2 256 141.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Облаштування Західно-Білозірського ГКР. Нове будівництво газозбірного пункту та газопроводупідключення на вхід УКПГ Моспанівського ГКР (за межами населених пунктів Слобожанської ТГ Чугуївського району Харківської області). Роботи з фарбування поверхонь
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 17.04.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 256 141.06 UAH