• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для горизонтальної дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки

Торги не відбулися

84 490 089.40 UAH з ПДВ
Номер: 36143708365042b0ab4c5549aa456b44
Внутрішній номер закупівлі: 28953251
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-009903-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
Контактна особа: Інна Козир 380577252515 iu_kozyr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 490 089.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 15:17 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2026 15:17 - 28.04.2026 09:00
Аукціон: з 29.04.2026 14:12
Період кваліфікації: 28.04.2026 09:00 - 30.04.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 490 089.40 Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для горизонтальної дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки