-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-009421-a
Торги не відбулися
85 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8fc62c40d10346e9bfbc4342ef216a44
Внутрішній номер закупівлі:
28952756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-009421-a
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єва Аліна Василівна 380573410408 dogovor@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 15:11 - 22.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 15:11 - 25.04.2026 00:00
Аукціон:
з 27.04.2026 15:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів