• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів

Оголошено тендер

85 000.00 UAH
Номер: 1df81f121d714291bc7a66bba62e7f98
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-17-010225-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 17.04.2026 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума85 000.00 UAH