-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-005975-a
Завершена
448 350.25
UAH без ПДВ
Номер:
8e08daafe80a49e196f9a4521624592d
Внутрішній номер закупівлі:
28949316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-005975-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрівський Микола Петрович 380955795060 mykola.petrivskyi@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
448 350.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 12:29 - 24.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 12:29 - 27.04.2026 00:00
Аукціон:
з 27.04.2026 15:42
Період кваліфікації:
27.04.2026 00:00 - 30.04.2026 16:53
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴448 350.25 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область