• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область

Оголошено тендер

538 020.30 UAH
Номер: bb3011e531b8412e97ceeb7587c13032
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-16-014139-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 538 020.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування: 16.04.2026 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область
Код ДК 021:2015: 90523000-9 Послуги з утилізації/видалення токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума538 020.30 UAH