• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт нежитлових приміщень з №1 по №44 (група приміщень №7) літ. Б, інв. №10130005, розташованих за адресою: м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 83-Б

Завершена

1 587 489.00 UAH з ПДВ
Номер: 99e62e74fb344f968278607d6c073f01
Внутрішній номер закупівлі: 28945714
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-002350-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
Контактна особа: Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 587 489.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 10:23 - 24.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2026 10:23 - 27.04.2026 09:00
Аукціон: з 28.04.2026 13:17
Період кваліфікації: 27.04.2026 09:00 - 29.04.2026 10:51
Період завантаження договору: 05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 587 489.00 Поточний ремонт нежитлових приміщень з №1 по №44 (група приміщень №7) літ. Б, інв. №10130005, розташованих за адресою: м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 83-Б