-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлових приміщень з №1 по №44 (група приміщень №7) літ. Б, інв. №10130005, розташованих за адресою: м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 83-Б
Оголошено тендер
1 587 489.00
UAH
Номер:
af1fbf3b6751429ba3b31284f93f2f19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-17-002368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 587 489.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт нежитлових приміщень з №1 по №44 (група приміщень №7) літ. Б, інв. №10130005, розташованих за адресою: м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 83-Б
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.04.2026 09:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою створення належних умов праці та підтримки експлуатаційних якостей приміщень.
-
Дата публікації:
17.04.2026 09:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт нежитлових приміщень з №1 по №44 (група приміщень №7) літ. Б, інв. №10130005, розташованих за адресою: м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 83-Б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6381050 - Управління та випробування космічних засобів
Сума1 587 489.00 UAH