-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-013926-a
Придбання частково здійснюється у рамках договору між Міністерством освіти і науки України та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України» від 12.02.2025 р. №ДЗ/168-2025 на виконання науково-технічної роботи за державним замовленням на науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію, частково у рамках листа-угоди між Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй («FAO») та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України» від 11.11.2025р., та частково для потреб установи для поточних лабораторних досліджень.
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c33c3c8a6d3a426d9237208d0e5b6ba0
Внутрішній номер закупівлі:
28942767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-013926-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чернишова +380954597683 control@iogu.gov.ua http://iogu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 20:06 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 20:06 - 24.04.2026 00:00
Аукціон:
з 24.04.2026 11:20
Період кваліфікації:
24.04.2026 00:00 - 24.04.2026 12:09
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 000.00 Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)