-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено тендер
235 000.00
UAH
Номер:
3aa26466617040f2b950677850f7e556
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-016766-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Примітки:
для ЦА
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.04.2026 17:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1201220 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері економічного розвитку, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, захисту довкілля, розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції
Сума235 000.00 UAH