-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-011567-a
Завершена
1 930 405.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ac0125c11b1463d89d9ccd23db2d146
Внутрішній номер закупівлі:
28940420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-011567-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 930 405.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 16:02 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 16:02 - 28.04.2026 14:00
Аукціон:
29.04.2026 13:42 - 29.04.2026 14:17
Період кваліфікації:
29.04.2026 14:17 - 25.05.2026 10:03
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 930 405.00 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ)