-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ
Оголошено тендер
2 316 486.00
UAH
Номер:
77980036b49b44bcaad5138e773b3ac5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-007957-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 316 486.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування:
10.03.2026 12:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 316 486.00 UAH