-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Різак акумуляторний з зарядною станцією (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-010417-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
258a6cab41db497eb5d3f6405416c89b
Внутрішній номер закупівлі:
28939262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-010417-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 15:25 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 15:25 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
з 28.04.2026 11:56
Період кваліфікації:
28.04.2026 00:00 - 30.04.2026 16:37
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 000.00 Різак акумуляторний з зарядною станцією (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)