• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Різак акумуляторний з зарядною станцією (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)

Оголошено тендер

530 000.00 UAH
Номер: 5a307f4078044bf4a412f6301ac46fcc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-16-013070-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Різак акумуляторний з зарядною станцією (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.04.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума530 000.00 UAH