• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія)

Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги). Відповідно до розділу VI тендерної документації ціна тендерної пропозиції вказується учасником без урахування ПДВ. У разі, якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ - під час укладення договору про закупівлю ПДВ нараховується відповідно до чинного законодавства України.

Завершена

223 776.00 UAH без ПДВ
Номер: d60ac0e52a8e439b82c075172956c02e
Внутрішній номер закупівлі: 28937087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-16-008220-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Контактна особа: Дмитрук Сергій Миронович 380512472508 depgkh2023@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 223 776.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.04.2026 14:27 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.04.2026 14:27 - 24.04.2026 09:00
Аукціон: з 27.04.2026 12:28
Період кваліфікації: 24.04.2026 09:00 - 24.04.2026 14:26
Період завантаження договору: 30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴223 776.00 Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія)