-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія)
Оголошено тендер
268 531.20
UAH
Номер:
c0dcc444e8ae4ff294e4c1eac8e997d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-010365-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
268 531.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія)
Примітки:
категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.04.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума268 531.20 UAH