-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ERGO R0516 бездротовий 4G Wi-Fi роутер (з акумулятором) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-005967-a
Відділ зв'язку та інформаційних систем, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Завершена
55 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f1a6bf0609844a98986c67114d7d5dc
Внутрішній номер закупівлі:
28934860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-005967-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Молчанова Ірина Василівна 380484960198 IZueva@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 12:32 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 12:32 - 24.04.2026 14:00
Аукціон:
27.04.2026 15:48 - 27.04.2026 16:11
Період кваліфікації:
27.04.2026 16:11 - 01.05.2026 09:16
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 980.00 ERGO R0516 бездротовий 4G Wi-Fi роутер (з акумулятором) або еквівалент