-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ERGO R0516 бездротовий 4G Wi-Fi роутер (з акумулятором) або еквівалент
Оголошено тендер
55 980.00
UAH
Номер:
9361c0ddf040461c86e2099a3c26f93c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-007762-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
55 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ERGO R0516 бездротовий 4G Wi-Fi роутер (з акумулятором) або еквівалент
Примітки:
Відділ зв'язку та інформаційних систем, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.04.2026 12:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСФ (06)
Сума55 980.00 UAH