-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «З Україною в серці»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004368-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc62243aab2d4f57bb28013542027411
Внутрішній номер закупівлі:
28933295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-004368-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 11:30 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 11:30 - 24.04.2026 06:00
Аукціон:
27.04.2026 14:34 - 27.04.2026 14:57
Період кваліфікації:
27.04.2026 14:57 - 28.04.2026 16:29
Період завантаження договору:
04.05.2026 00:00 - 14.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «З Україною в серці»)