• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та проведення заходу «З Україною в серці»

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: 5b5a3a652ca548a1a93ba0da720039a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-16-005101-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та проведення заходу «З Україною в серці»
Примітки: На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.docx», «Запити на цінові.docx», «Обґрунтування_закупівлі.doc», «Кошторис З Україною в серці.xlsx», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «Григоров цінова.pdf», «З Україною в серці_2026_Скоренко.pdf», «Цінова пропозиція Кисельов.pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 250 000 грн 00 коп. відповідно до службової записки начальника управління молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Галини ПРАЧКОВСЬКОЇ №11 від 03.04.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 16.04.2026 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума250 000.00 UAH