-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-001086-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
234c68d8f9d94c3cae8cbf4be3d18fc0
Внутрішній номер закупівлі:
28929999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-001086-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Наконечна +380432551100 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 09:31 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 09:31 - 24.04.2026 10:00
Аукціон:
з 27.04.2026 14:53
Період кваліфікації:
24.04.2026 10:00 - 30.04.2026 15:59
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).