-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).
Оголошено тендер
3 000 000.00
UAH
Номер:
c28d8a049e0b4ddf833a198a5e92ab01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-001201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.04.2026 09:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 000 000.00 UAH