-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-011071-a
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
78773c712ba14b389e0949d91edb9b6d
Внутрішній номер закупівлі:
28926025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-011071-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Давидченко Світлана Олександрівна 0990693970 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2026 15:59 - 20.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2026 15:59 - 23.04.2026 00:00
Аукціон:
з 23.04.2026 11:14
Період кваліфікації:
23.04.2026 00:00 - 23.04.2026 13:36
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою