• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Двері протипожежні, лиштва, плінтус та інше

Торги не відбулися

787 026.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e0210a928954d5391ae1c57d1bbae44
Внутрішній номер закупівлі: 28924246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-15-009251-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 787 026.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.04.2026 15:06 - 20.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2026 15:06 - 23.04.2026 10:00
Аукціон: 24.04.2026 11:22 - 24.04.2026 12:27
Період кваліфікації: 24.04.2026 12:27 - 01.05.2026 15:25

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴131 800.00 Лот 1. Двері протипожежні
  • Лот №2 ₴655 226.00 Лот 2. Лиштва, плінтус та інше