• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері протипожежні, лиштва, плінтус та інше

Оголошено тендер

787 026.00 UAH
Номер: 942c29f4a79b4dcd9223e8ab28a882d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-15-011902-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 787 026.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері протипожежні, лиштва, плінтус та інше
Примітки: ЛОТ 1 – Двері протипожежні; ЛОТ 2 – Лиштва, плінтус та інше
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування: 15.04.2026 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума787 026.00 UAH