-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-005035-a
Завершена
77 834.00
UAH з ПДВ
Номер:
1d3498cab37e4a169be3e8f86237f842
Внутрішній номер закупівлі:
28920074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-005035-a
Замовник:
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536113
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Івана Багряного (Ушакова) буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Басай +380671655224 bmcppv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2026 12:10 - 20.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2026 12:10 - 23.04.2026 00:00
Аукціон:
з 23.04.2026 13:07
Період кваліфікації:
23.04.2026 00:00 - 24.04.2026 11:00
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴20 250.00 ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо
- Лот №2 ₴57 584.00 ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо