-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
77 834.00
UAH
Номер:
5a5bfa42cccc40af93ff0b6465782cf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-15-005931-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536113
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Івана Багряного (Ушакова) буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536113
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Івана Багряного (Ушакова) буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 834.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.04.2026 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума77 834.00 UAH