-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання гарячого харчування для учнів Апостолівської ЗШ № 4
Тендер Prozorro UA-2018-12-20-000333-a
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Завершена
375 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
d54e973e5c2a499a94fe91d40ad51a26
Внутрішній номер закупівлі:
2891372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-20-000333-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2018 10:53 - 25.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2018 10:53 - 04.01.2019 15:00
Аукціон:
09.01.2019 12:33 - 09.01.2019 12:54
Період кваліфікації:
09.01.2019 12:54 - 11.01.2019 10:57
Період завантаження договору:
09.01.2019 12:54 - 29.01.2019 12:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
27000 послуга
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
7000 послуга
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Оскарження: 09.01.2019 12:54 - 22.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Оскарження: 09.01.2019 12:54 - 22.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
375 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2019 10:57
Документи
38
Скарги
0
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Початкова пропозиція
375 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bac5c1d228048f3a7da9bed14417fa9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-20-000333-a-c1
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Номер договору:
12
Сума договору:
373 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.01.2019 09:10
Статус:
Підписаний