-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання гарячого харчування для учнів Апостолівської ЗШ № 4
373 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
4bac5c1d228048f3a7da9bed14417fa9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-20-000333-a-c1
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
23.01.2019 09:10
Період дії договору:
23.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
373 100.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
27000 послуга
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
7000 послуга
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті