-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Art festival & dance competitions STOLYCIA GRAND SHOW»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-009437-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
387133e5b3114975a39f28309c87786d
Внутрішній номер закупівлі:
28912097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-009437-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 15:51 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2026 15:51 - 22.04.2026 06:00
Аукціон:
з 23.04.2026 15:14
Період кваліфікації:
22.04.2026 06:00 - 23.04.2026 11:08
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Art festival & dance competitions STOLYCIA GRAND SHOW»)