-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення заходу «Art festival & dance competitions STOLYCIA GRAND SHOW»
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
682a226487f34055b58abc338029d3b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-14-011086-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та проведення заходу «Art festival & dance competitions STOLYCIA GRAND SHOW»
Примітки:
На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.docx», «Запити на цінові.docx», «Обґрунтування_закупівлі.doc», «Кошторис.xlsx», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «Пропозиція_УСТИМЕНКО.pdf», «Сорокотяга.pdf», «Цінова пропозиція АМГ.pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 200 000 грн 00 коп. відповідно до службової записки начальника управління молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Галини ПРАЧКОВСЬКОЇ №7 від 27.03.2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
14.04.2026 15:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума200 000.00 UAH