-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі для передачі відео, аудіо та сенсорного сигналу (код за ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-007412-a
Торги не відбулися
48 540.46
UAH без ПДВ
Номер:
2587558ec3b147e6b6de3259d9ad9bc5
Внутрішній номер закупівлі:
28910057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-007412-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Плетмінцева +380442050124 zakupki@oree.com.ua http://www.oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 540.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 14:38 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2026 14:38 - 22.04.2026 14:09
Аукціон:
з 23.04.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 540.46 Кабелі для передачі відео, аудіо та сенсорного сигналу