-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі для передачі відео, аудіо та сенсорного сигналу
Оголошено тендер
58 248.55
UAH
Номер:
1d4200d5887c4e14982a4b1e538f104a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-14-008496-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
58 248.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі для передачі відео, аудіо та сенсорного сигналу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
14.04.2026 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 248.55 UAH