• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щиток пластиковий вбудований на 36 модулів, Вимикач одинарний, Вимикач прохідний одноклавішний, Вимикач подвійний, Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (не глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 80, Пристрій захисного відключення 63А 30мА, Рамка 2-місна горизонтальна біла, Рамка 3-місна горизонтальна біла, Рамка 4-місна горизонтальна біла код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.

Завершена

252 614.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a3e43c4b3ea4eb183b3feddcf263b24
Внутрішній номер закупівлі: 28908505
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-005856-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Марусяк Лілія Романівна 380326060040 LMarusyak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 614.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 13:29 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 13:29 - 22.04.2026 10:00
Аукціон: 23.04.2026 11:50 - 23.04.2026 12:49
Період кваліфікації: 23.04.2026 12:49 - 27.04.2026 13:48
Період завантаження договору: 03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 614.00 Щиток пластиковий вбудований на 36 модулів, Вимикач одинарний, Вимикач прохідний одноклавішний, Вимикач подвійний, Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (не глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 80, Пристрій захисного відключення 63А 30мА, Рамка 2-місна горизонтальна біла, Рамка 3-місна горизонтальна біла, Рамка 4-місна горизонтальна біла код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.