-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щиток пластиковий вбудований на 36 модулів, Вимикач одинарний, Вимикач прохідний одноклавішний, Вимикач подвійний, Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (не глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 80, Пристрій захисного відключення 63А 30мА, Рамка 2-місна горизонтальна біла, Рамка 3-місна горизонтальна біла, Рамка 4-місна горизонтальна біла код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Оголошено тендер
252 614.00
UAH
Номер:
f59a2f683a7045b88ea284b00f2ecee9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-14-005230-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
252 614.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щиток пластиковий вбудований на 36 модулів, Вимикач одинарний, Вимикач прохідний одноклавішний, Вимикач подвійний, Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (не глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 60 (глибока), Коробка установча цегла-бетон одиночна 80, Пристрій захисного відключення 63А 30мА, Рамка 2-місна горизонтальна біла, Рамка 3-місна горизонтальна біла, Рамка 4-місна горизонтальна біла код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.04.2026 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума252 614.00 UAH