-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент (згідно Єдиного закупівельного словника- ДК 021:2015; 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта – 1 штука
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-001126-a
Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент (згідно Єдиного закупівельного словника- ДК 021:2015; 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта – 1 штука
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a070e535ecdc4af9832000e5c4053278
Внутрішній номер закупівлі:
28903788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-001126-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232328 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 09:54 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2026 09:54 - 24.04.2026 09:50
Аукціон:
з 27.04.2026 12:46
Період кваліфікації:
24.04.2026 09:50 - 01.05.2026 12:52
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент